Malíře Hudečka fascinovala Okoř. Olej U potoka jde do aukce
Milovníci českého krajinářství konce 19. století mají šanci získat vzácné dílo malíře Antonína Hudečka U potoka (z Okoře). Do své květnové aukce jej zařadila společnost Adolf Loos Apartment And Gallery. Hudeček olej namaloval...